Najnowsze

Sukces w biznesie w coraz większej mierze zależy od pozytywnej weryfikacji kontrahenta i jego zdolności finansowych. Wywiad gospodarczy zaczyna być coraz częściej domeną prywatnych detektywów. Szymon Wolski prowadzący biuro detektywsityczne w Warszawie przyznaje, że w całym 2013 roku co 5 zlecenie w jego firmie dotyczyło wywiadu gospodarczego i prośby o weryfikację sytuacji majątkowej potencjalnego kontrahenta.

Warunkiem koniecznym do wszczęcia egzekucji z majątku dłużnika jest dostarczenie komornikowi prawomocnego tytułu wykonawczego sądu - mówi Sylwia Wiązowska-Grehl, doświadczony radca prawny z Wrocławia w rozmowie na Polish Invest Forum. Tytuł wykonawczy przeciwko dłużnikowi potwierdza, że zadłużenie istnieje i jest wymagalne.


Okiennice zmieniają wygląd budynku

Opublikowany przez Bartłomiej Kopecki | 2018/03/14

(...) okiennice wewnętrzne, które działają w ten sam sposób, co te na zewnątrz domu. Jest wiele różnych okiennic tego gatunku. Jednak najwięcej z nas, wybiera okiennice w kolorach, w których są pomalowane ściany pokoju. Jest to raczej najlepszy sposób, ponieważ w przeciwieństwie do budynku z zewnątrz, w środku okna nie (...)

Powiązane słowa kluczowe: drewniane, okiennice, okna, shuttersy, wewnętrzne

Okiennice zmieniają wygląd budynku