Najnowsze

Sukces w biznesie w coraz większej mierze zależy od pozytywnej weryfikacji kontrahenta i jego zdolności finansowych. Wywiad gospodarczy zaczyna być coraz częściej domeną prywatnych detektywów. Szymon Wolski prowadzący biuro detektywsityczne w Warszawie przyznaje, że w całym 2013 roku co 5 zlecenie w jego firmie dotyczyło wywiadu gospodarczego i prośby o weryfikację sytuacji majątkowej potencjalnego kontrahenta.

Warunkiem koniecznym do wszczęcia egzekucji z majątku dłużnika jest dostarczenie komornikowi prawomocnego tytułu wykonawczego sądu - mówi Sylwia Wiązowska-Grehl, doświadczony radca prawny z Wrocławia w rozmowie na Polish Invest Forum. Tytuł wykonawczy przeciwko dłużnikowi potwierdza, że zadłużenie istnieje i jest wymagalne.


Poznańskie biuro tłumaczeń zaprasza

Opublikowany przez Bartłomiej Kopecki | 2018/04/17

(...) przysięgłego, więc zapewniamy państwu wszystkie najważniejsze wymogi. Poznańskie biuro tłumaczeń wykona tłumaczenia dla firm i instytucji, ale również osób indywidualnych. Mamy specjalistyczną wiedzę, więc branża techniczna jest nam doskonale znana. Gwarantuje to dokładne merytorycznie skonstruowane tłumaczenie danego tekstu. Zajmiemy się wszystkimi tłumaczeniami z takich specjalizacji jak: marketing, medycyna, prawo, ekonomia, ale również pracami naukowymi czy umowami. Każda z dziedzin wymaga (...)

Powiązane słowa kluczowe: poznańskie biuro tłumaczeń, specjalistyczne tłumaczenie, techniczne tłumaczenia

Poznańskie biuro tłumaczeń zaprasza