Najnowsze

Sukces w biznesie w coraz większej mierze zależy od pozytywnej weryfikacji kontrahenta i jego zdolności finansowych. Wywiad gospodarczy zaczyna być coraz częściej domeną prywatnych detektywów. Szymon Wolski prowadzący biuro detektywsityczne w Warszawie przyznaje, że w całym 2013 roku co 5 zlecenie w jego firmie dotyczyło wywiadu gospodarczego i prośby o weryfikację sytuacji majątkowej potencjalnego kontrahenta.

Warunkiem koniecznym do wszczęcia egzekucji z majątku dłużnika jest dostarczenie komornikowi prawomocnego tytułu wykonawczego sądu - mówi Sylwia Wiązowska-Grehl, doświadczony radca prawny z Wrocławia w rozmowie na Polish Invest Forum. Tytuł wykonawczy przeciwko dłużnikowi potwierdza, że zadłużenie istnieje i jest wymagalne.


Agregat prądotwórczy dla przedsiębiorstwa

Opublikowany przez Bartłomiej Kopecki | 2017/08/08

(...) może się zdarzyć.  Innym, poważnym zagrożeniem jest też przecież klęska żywiołowa. Niektóre instytucje takie jak szpitale wręcz nie mogą sobie pozwolić na utratę chociaż na parę minut prądu, gdyż mogłoby to skutkować śmiercią kilku pacjentów. Jest to zwłaszcza niebezpieczne dla tych wszystkich chorych, którzy są podłączeni do aparatury podtrzymującej ich życie. Nawet dwu - trzy minutowy brak dostępu (...)

Powiązane słowa kluczowe: agregaty, prąd, stacjonarne, zasilanie

Agregat prądotwórczy dla przedsiębiorstwa