Najnowsze

Sukces w biznesie w coraz większej mierze zależy od pozytywnej weryfikacji kontrahenta i jego zdolności finansowych. Wywiad gospodarczy zaczyna być coraz częściej domeną prywatnych detektywów. Szymon Wolski prowadzący biuro detektywsityczne w Warszawie przyznaje, że w całym 2013 roku co 5 zlecenie w jego firmie dotyczyło wywiadu gospodarczego i prośby o weryfikację sytuacji majątkowej potencjalnego kontrahenta.

Warunkiem koniecznym do wszczęcia egzekucji z majątku dłużnika jest dostarczenie komornikowi prawomocnego tytułu wykonawczego sądu - mówi Sylwia Wiązowska-Grehl, doświadczony radca prawny z Wrocławia w rozmowie na Polish Invest Forum. Tytuł wykonawczy przeciwko dłużnikowi potwierdza, że zadłużenie istnieje i jest wymagalne.


Powlekanie technologiczne

Opublikowany przez Bartłomiej Kopecki | 2020/05/28

(...) Nelvi jest przedsiębiorstwem, specjalizującą się w wykonywaniu usług w zakresie powłoki techniczne,powłoki teflonowe,powłoki nieprzywieralne czy nakładania antyadhezyjnych powłok fluoropolimerowych. Wykorzystując wyjątkowe cechy polimerów fluorowych (np. PTFE, FEP, PFA), przedsiębiorstwo zmierza ku podwyższaniu własności użytkowych i funkcjonalności powlekanych części urządzeń oraz wyrobów końcowych.Aplikowane przez NELVI powłoki, wytwarzane są przez światowych liderów w dziedzinie manufakturze powłoki teflonowej nieprzywieralnej.Nakładanie powłok jest procedurą złożonym, wymaga zachowania bardzo ostrego reżimu technologicznego oraz dużej czystości na poszczególnych etapach wykonania, dzięki czemu uzyskane wyniki jakościowe powłoki są bardzo dobre. Charakteryzują się szczelnością, odpowiednia twardością i dobrym wiązaniem z podłożem. W zależności od przeznaczenia, w procesie technologia powlekania mogą być stosowane powłoki jednowarstwowych, dwuwarstwowych i trójwarstwowych a uzyskiwane grubości mieszczą się (...)

Powiązane słowa kluczowe: biznes, usługi

Powlekanie technologiczne

Prace na wysokości

Opublikowany przez Janina Guzik | 2017/11/28

(...) Prace na wysokości, malowanie konstrukcji, kompleksowe prace wysokościowe to coraz częstsze usługi wykonywane w naszym kraju. Szacuje się, że w kolejnych latach zapotrzebowanie na tego typu prace będzie stale rosnąć. W kontekście prac na wysokości można mówić o pracach remontowo - budowlanych, czyli mycie okien i powierzchni szklanych, naprawy tynków, wiercenie w elewacjach, malowanie konstrukcji, malowanie logo firmy. W kontekście "kompleksowe prace wysokościowe" można zaliczyć czyszczenie zewnętrzne i wewnętrzne kominów, wymiana (...)

Powiązane słowa kluczowe: biznes, prace wysokościowe, usługi

Prace na wysokości