Najnowsze

Sukces w biznesie w coraz większej mierze zależy od pozytywnej weryfikacji kontrahenta i jego zdolności finansowych. Wywiad gospodarczy zaczyna być coraz częściej domeną prywatnych detektywów. Szymon Wolski prowadzący biuro detektywsityczne w Warszawie przyznaje, że w całym 2013 roku co 5 zlecenie w jego firmie dotyczyło wywiadu gospodarczego i prośby o weryfikację sytuacji majątkowej potencjalnego kontrahenta.

Warunkiem koniecznym do wszczęcia egzekucji z majątku dłużnika jest dostarczenie komornikowi prawomocnego tytułu wykonawczego sądu - mówi Sylwia Wiązowska-Grehl, doświadczony radca prawny z Wrocławia w rozmowie na Polish Invest Forum. Tytuł wykonawczy przeciwko dłużnikowi potwierdza, że zadłużenie istnieje i jest wymagalne.


Czyszczenie filtrów

Opublikowany przez Janina Guzik | 2018/08/03

(...) Innym wyjściem jest czyszcenie filtrów dpf czy wypalanie filtra cząstek stałych. I bardzo dobrze, że istnieje taka alternatywa, bo w przeciwnym razie diesle przestały by być tak popularne. To zdecydowanie tańsze rozwiązanie, z którego zresztą ludzie nagminnie korzystają. W ten sposób można przedłużyć żywotność takiego filtra, a samochód może dalej jeździć bez zarzutu. Jest jeszcze inne wyjście, choć można je delikatnie określić mianem mniej konwencjonalnego. Otóż, niektórzy kierowcy, kiedy filtr dpf (...)

Powiązane słowa kluczowe: czyszcenie filtrów dpf, warsztat samochodowy, wypalanie filtra cząstek stałych

Czyszczenie filtrów