Najnowsze

Sukces w biznesie w coraz większej mierze zależy od pozytywnej weryfikacji kontrahenta i jego zdolności finansowych. Wywiad gospodarczy zaczyna być coraz częściej domeną prywatnych detektywów. Szymon Wolski prowadzący biuro detektywsityczne w Warszawie przyznaje, że w całym 2013 roku co 5 zlecenie w jego firmie dotyczyło wywiadu gospodarczego i prośby o weryfikację sytuacji majątkowej potencjalnego kontrahenta.

Warunkiem koniecznym do wszczęcia egzekucji z majątku dłużnika jest dostarczenie komornikowi prawomocnego tytułu wykonawczego sądu - mówi Sylwia Wiązowska-Grehl, doświadczony radca prawny z Wrocławia w rozmowie na Polish Invest Forum. Tytuł wykonawczy przeciwko dłużnikowi potwierdza, że zadłużenie istnieje i jest wymagalne.


Okiennice zmieniają wygląd budynku

Opublikowany przez Bartłomiej Kopecki | 2018/03/14

(...) Może nie każdy wie, ale bardzo duża rolę w wyglądzie naszego domu, odgrywają okna. Kiedy jest ich dużo, wtedy można nawet powiedzieć, że są kluczowe. Bardzo często zdarza się, że brakuje nam wiedzy na ten temat i dobieramy okiennice bardzo nieudolnie. Przed wybraniem odpowiednich okiennic, sprawdźmy sobie na różnych (...)

Powiązane słowa kluczowe: drewniane, okiennice, okna, shuttersy, wewnętrzne

Okiennice zmieniają wygląd budynku