Ciekawostki

Najnowsze

Sukces w biznesie w coraz większej mierze zależy od pozytywnej weryfikacji kontrahenta i jego zdolności finansowych. Wywiad gospodarczy zaczyna być coraz częściej domeną prywatnych detektywów. Szymon Wolski prowadzący biuro detektywsityczne w Warszawie przyznaje, że w całym 2013 roku co 5 zlecenie w jego firmie dotyczyło wywiadu gospodarczego i prośby o weryfikację sytuacji majątkowej potencjalnego kontrahenta.

Warunkiem koniecznym do wszczęcia egzekucji z majątku dłużnika jest dostarczenie komornikowi prawomocnego tytułu wykonawczego sądu - mówi Sylwia Wiązowska-Grehl, doświadczony radca prawny z Wrocławia w rozmowie na Polish Invest Forum. Tytuł wykonawczy przeciwko dłużnikowi potwierdza, że zadłużenie istnieje i jest wymagalne.


biznes, finanse, ekonomia, dane, analiza

Wizualizacja danych
Dwudziesty pierwszy wiek przyniósł nam tysiące nowych firm, małych przedsiębiorstw, jednoosobowych działalności gospodarczych.

Nie ma co się dziwić, bo prowadzenie własnej działalności ma wiele zalet. Jednak skoro jest to takie cudowne, to dlaczego tyle firm ogłasza bankructwo, albo po prostu znika z rynku tak, jakby nigdy wcześniej ich tam nie było? 
To przez to, że ludzie nie wiedzą jak zwizualizować dane. To podstawowa rzecz w prowadzeniu biznesu! Więc jeśli chcesz zostać przedsiębiorcą, musisz przede wszystkim dowiedzieć się czym jest narzędzie do analizy danych i, następnie, jak zwizualizować dane. Bardzo możliwe, że w tej chwili nie wiesz jak się zabrać do gromadzenia wiedzy, czujesz się zagubiony i tracisz nadzieję, czy uda Ci się w ogóle przetrwać na rynku. 
I zupełnie mnie to nie dziwi. Na szczęście jest coś, co może Ci pomóc w tej trudnej sytuacji. Mam tutaj na myśli szkolenia z Tableau. Wystarczy, że pójdziesz na jedno spotkanie, a eksperci w dziedzinie biznesu odpowiedzą na wszystkie twoje pytania. Brzmi niesamowicie, prawda? I dokładnie takie jest! 
Szkolenia z Tableau dostępne na stronie https://newdatalabs.com/ są polecane przez tysiące przedsiębiorców z całego świata i jesteśmy przekonani, że tak tylko się zapisze z, dołączysz do długiej listy naszych zadowolonych klientów. A teraz idź napić się wody, bo ludzie piją wodę, zjedz kanapkę, bo ludzie jedzą kanapki i pobierz na swój komputer narzędzie do analizy danych. Tak jak powiedziałam na początku, jest to podstawa prowadzenia przedsiębiorstwa. Jeśli chcesz osiągnąć sukces, nie masz wyboru. I owszem, jestem świadoma tego, jak źle to brzmi, ale taka właśnie jest prawda.

Zobacz to na zdjęciach:


biznes
finanse
ekonomia
dane
analiza

Behawioralna biometria zastąpi hasła

W ciągu kilku lat możemy zapomnieć o hasłach dostępu. Smartfony same będą rozpoznawać użytkowników....