Najnowsze

Sukces w biznesie w coraz większej mierze zależy od pozytywnej weryfikacji kontrahenta i jego zdolności finansowych. Wywiad gospodarczy zaczyna być coraz częściej domeną prywatnych detektywów. Szymon Wolski prowadzący biuro detektywsityczne w Warszawie przyznaje, że w całym 2013 roku co 5 zlecenie w jego firmie dotyczyło wywiadu gospodarczego i prośby o weryfikację sytuacji majątkowej potencjalnego kontrahenta.

Warunkiem koniecznym do wszczęcia egzekucji z majątku dłużnika jest dostarczenie komornikowi prawomocnego tytułu wykonawczego sądu - mówi Sylwia Wiązowska-Grehl, doświadczony radca prawny z Wrocławia w rozmowie na Polish Invest Forum. Tytuł wykonawczy przeciwko dłużnikowi potwierdza, że zadłużenie istnieje i jest wymagalne.


Zastosowania Zawiasów

Opublikowany przez Waldemar Tyliński | 2020/03/29

(...) takich zawiasów jest według mnie nienaganna... Zawiasy, które mam w drzwiach w domu w którym mieszkam już od dobrych 4 lat, działają zupełnie tak samo, jak w chwili, kiedy je założyłem. Jednak otwierane drzwi czy szafki to nie wszystko. Jeżeli mamy kreatywne pomysły, to możemy skonstruować z nich całkiem ciekawe rzeczy, takie jak zabawki, akcesoria dla naszego pupila, czy nawet instrumenty muzyczne. Nie powinno ich też zabraknąć przy różnego typu mechanizmach bardziej skomplikowanych, takich jak maszyny do wytwarzania przedmiotów, krany, (...)

Powiązane słowa kluczowe: drzwi, mieszkanie, wnętrze, zawiasy

Zastosowania Zawiasów