Ciekawostki

Najnowsze

Sukces w biznesie w coraz większej mierze zależy od pozytywnej weryfikacji kontrahenta i jego zdolności finansowych. Wywiad gospodarczy zaczyna być coraz częściej domeną prywatnych detektywów. Szymon Wolski prowadzący biuro detektywsityczne w Warszawie przyznaje, że w całym 2013 roku co 5 zlecenie w jego firmie dotyczyło wywiadu gospodarczego i prośby o weryfikację sytuacji majątkowej potencjalnego kontrahenta.

Warunkiem koniecznym do wszczęcia egzekucji z majątku dłużnika jest dostarczenie komornikowi prawomocnego tytułu wykonawczego sądu - mówi Sylwia Wiązowska-Grehl, doświadczony radca prawny z Wrocławia w rozmowie na Polish Invest Forum. Tytuł wykonawczy przeciwko dłużnikowi potwierdza, że zadłużenie istnieje i jest wymagalne.


finanse, ekonomia, pieniądz, prawo, kancelaria

Wrocławska kancelaria oferująca obsługę firm
Potrzebujesz porady prawnej?
Jeśli tak to mamy dla Ciebie świetne rozwiązanie wystarczy że, zgłosisz się do jednej z kancelarii prawnych. Jeśli jesteś mieszkańcem Wrocławia swoją pomocą służy Ci wrocławska kancelaria oferująca obsługę prawną. Otrzymasz tam pomoc prawną z zakresu takich dziedzin prawa jak : *prawo cywilne - stwierdzenie nabycia oraz dział spadku, sprawy o zachowek, kary umowne, odszkodowania za wypadek komunikacyjny* prawo rodzinne - rozwód, alimenty, podział majątku, ustalenie ojcostwa* prawo pracy - odwołanie od wypowiedzenie umowy o pracę, sprawy o odprawę* prawo gospodarcze - zajmujące się m.in tworzeniem spółek, sprawami o egzekucję należności a także opiniowaniem umów handlowych* prawo karne - obrona oskarżonych, reprezentowanie poszkodowanych, odroczenie wykonania kary

Udając się do kancelarii prawnej każdy może liczyć na profesjonalizm i zaangażowanie pracowników niezależnie od powierzonego zlecenia.
Nie radzisz sobie w sprawach rachunkowych ? Szukasz kogoś kto pomoże Ci w tej dziedzinie ? Rozwiązaniem jest zatrudnienie przedstawiciela podatkowego. Zastanawiasz się kim jest przedstawiciel podatkowy i co wchodził w skład jego obowiązków? Otóż przedstawiciel podatkowy odpowiada solidarnie z podatnikiem, którego reprezentuje oraz za jego zobowiązania podatkowe.Jest również zobowiązany do prowadzenia na rzecz swojego mocodawcy rozliczeń VAT, prowadzenia i przechowywania dokumentacji oraz ewidencji dla potrzeb VAT. Przedstawicielem podatkowym może być osoba prawna lub jednostka organizacyjna bez osobowości prawnej z siedzibą w Polce albo osoba fizyczna na stałe zamieszkała w Polce, jeśli spełnia wszystkie cztery warunki wymienione w ustawie VAT. Jeśli wolisz inne rozwiązanie to wybierz sprawdzone biuro rachunkowe, które pomoże Ci m.in w: prowadzeniu ksiąg rachunkowych, rozliczeniu wniosków o płatność w projektach unijnych, sporządzeniu sprawozdań dla celów GUS oraz deklaracji podatkowych. Biuro rachunkowe oferuje Ci również : sporządzanie list płac, prowadzenie akt pracowniczych,sporządzanie analiz finansowych.

Zobacz to na zdjęciach:


finanse
ekonomia
pieniądz
prawo
kancelaria

Gazprom wnioskuje o renegocjację cen gazu!

Spółki Gazpromu wystąpiły do PGNiG z wnioskiem o renegocjację ceny kontraktowej gazu dostarczanego przez Gazprom na podstawie kontraktu kupna-sprzedaży gazu ziemnego do Polski z 25 września 1996 r. - poinformował PGNiG na kom...