Ciekawostki

Najnowsze

Sukces w biznesie w coraz większej mierze zależy od pozytywnej weryfikacji kontrahenta i jego zdolności finansowych. Wywiad gospodarczy zaczyna być coraz częściej domeną prywatnych detektywów. Szymon Wolski prowadzący biuro detektywsityczne w Warszawie przyznaje, że w całym 2013 roku co 5 zlecenie w jego firmie dotyczyło wywiadu gospodarczego i prośby o weryfikację sytuacji majątkowej potencjalnego kontrahenta.

Warunkiem koniecznym do wszczęcia egzekucji z majątku dłużnika jest dostarczenie komornikowi prawomocnego tytułu wykonawczego sądu - mówi Sylwia Wiązowska-Grehl, doświadczony radca prawny z Wrocławia w rozmowie na Polish Invest Forum. Tytuł wykonawczy przeciwko dłużnikowi potwierdza, że zadłużenie istnieje i jest wymagalne.


organizacja imprez firmowych przez firmę [nazwa] z Warszawy, imprezy firmowe w Warszawie, w lecie możliwa jest organizacja pikników firmowych

Wypoczęty pracownik, to wydajny pracownik
Czy pamiętasz ten dzień, kiedy po raz pierwszy poszedłeś do pracy? Teraz zapewne minęło już sporo czasu od tego wydarzenia.

Może kierujesz dobrze prosperującym przedsiębiorstwem w stolicy? Skoro udało Ci się zajść tak daleko, na pewno wiesz, że aby pracownicy wydajnie pracowali, muszą mieć także czas na wypoczynek i rozrywkę. 
Zarządzając grupą osób, bardzo ważne jest, aby dbać o dobre stosunki koleżeński między pracownikami. Imprezy firmowe w Warszawie mogą być świetną okazją do zacieśnienia więzów między zatrudnionymi osobami. O ile w zimie wchodzi w grę tylko impreza pod dachem (co wiąże się z wyższymi kosztami), to w lecie możliwa jest organizacja pikników firmowych. To świetny pomysł, ponieważ bliskość przyrody wpływa na dobre relacje. Atmosfera staje się mniej sztywna i wszyscy mogą miło spędzić czas. Taki relaks na łonie natury, w otoczeniu przyjaznych ludzi na pewno zwiększy wydajność pracy w późniejszych dniach. 
Oczywiście przygotowanie takiego przyjęcia to nie lada wyzwanie. Nie ma mowy, aby zajmował się tym kierownik firmy. Za dużo obowiązków stanowi problem, dlatego lepiej takie zadanie zlecić profesjonalistom. Organizacja imprez firmowych przez firmę Kids Planet z Warszawy jest najlepszym rozwiązaniem. Na nich na prawdę można polegać. Nie trzeba martwić się, że czegoś zabraknie lub o czymś zapomnimy. Oni wszystkim się zajmą, a firmowe mikołajki to będzie niezapomniane przeżycie dla pracowników.

Zobacz to na zdjęciach:


organizacja imprez firmowych przez firmę [nazwa] z Warszawy
imprezy firmowe w Warszawie
w lecie możliwa jest organizacja pikników firmowych

Gazprom wnioskuje o renegocjację cen gazu!

Spółki Gazpromu wystąpiły do PGNiG z wnioskiem o renegocjację ceny kontraktowej gazu dostarczanego przez Gazprom na podstawie kontraktu kupna-sprzedaży gazu ziemnego do Polski z 25 września 1996 r. - poinformował PGNiG na kom...