Najnowsze

Sukces w biznesie w coraz większej mierze zależy od pozytywnej weryfikacji kontrahenta i jego zdolności finansowych. Wywiad gospodarczy zaczyna być coraz częściej domeną prywatnych detektywów. Szymon Wolski prowadzący biuro detektywsityczne w Warszawie przyznaje, że w całym 2013 roku co 5 zlecenie w jego firmie dotyczyło wywiadu gospodarczego i prośby o weryfikację sytuacji majątkowej potencjalnego kontrahenta.

Warunkiem koniecznym do wszczęcia egzekucji z majątku dłużnika jest dostarczenie komornikowi prawomocnego tytułu wykonawczego sądu - mówi Sylwia Wiązowska-Grehl, doświadczony radca prawny z Wrocławia w rozmowie na Polish Invest Forum. Tytuł wykonawczy przeciwko dłużnikowi potwierdza, że zadłużenie istnieje i jest wymagalne.


Kamień jako idealna ozdoba domu.

Opublikowany przez Waldemar Tyliński | 2020/02/19

(...) Kamieniarstwo i sztuka wyrobów z kamienia niestety dla wielu osób kojarzy się jedynie z nagrobkami, albo czymś niebotycznie drogim. Nic dziwnego, w końcu właśnie na cmentarzu spotykamy się z kamieniem. Jednak ludzie tacy nie wiedzą w jakim błędzie są i jak wspaniałym budulcem jest kamień. Wyroby z kamienia naturalnego są bardzo trwałe i służą na lata wcale się nie uszkadzając. Nie dosyć, że cechuje je solidność to jeszcze są miłe dla oka. Parapety z granitu to idealna alternatywa dla tych betonowych, lub brzydkich, plastikowych. (...)

Powiązane słowa kluczowe: oferta zakładu kamieniarskiego, parapety z granitu, wyroby z kamienia naturalnego

Kamień jako idealna ozdoba domu.